Informacja o terminie na składanie wniosków o zaopiniowanie przez KRMC projektów planowanych do dofinansowania w ramach Działania 2.1 POPC (5. konkurs) - Aktualności - Komitet Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji

Nawigacja

Informacja o terminie na składanie wniosków o zaopiniowanie przez KRMC projektów planowanych do dofinansowania w ramach Działania 2.1 POPC (5. konkurs)

W związku z ogłoszonym w dniu 1 czerwca br. przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa naborem wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach Działania 2.1. „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa” (5. konkurs), w celu zapewnienia możliwości wydania opinii KRMC przed upływem terminu naboru, Sekretarz Komitetu informuje o koniczności przekazania wniosków o zaopiniowanie przez KRMC projektów informatycznych planowanych do zgłoszenia w ramach ww. konkursu, w terminie do dnia 23 czerwca 2017 r.

Niezbędne jest uwzględnienie w harmonogramie przygotowania projektów do naboru w ramach POPC etapu procedowania projektu w ramach KRMC i przekazywanie wniosków o zaopiniowanie projektów w terminie umożliwiającym ich rozpatrzenie przez Komitet przed zakończeniem naboru.

Kontakt

Komitet Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji
00-060 Warszawa, ul. Królewska 27
tel. 22 245 55 62
tel. 22 245 55 48
tel. 22 556 84 21
e-mail: napisz do nas: krmc@mc.gov.pl

Logowanie

Dostęp do zasobów serwisu

Po zalogowaniu możesz edytować/usunąć swoje dane i zmienić hasło.


»Przypomnij hasło